Yaşam

Oktay Kaynarca’dan dikkat çeken paylaşım: Ders çıkarmalıyız, ülkenin sarılacak çok yarası var

Kahramanmaraş’ta 6 Şubat’ta meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremler 10 ilimizde ağır tahribata yol açtı. Binlerce binanın yıkıldığı depremlerde 43 binden fazla vatandaşımız hayatını kaybetti. Depremzedeler için bağış toplamak için seferber olan Oktay Kaynarca yaptığı paylaşımla dikkat çekti.

“ÖNLEM ALMALIYIZ, ÜLKENİN ALINACAK ÇOK YARALARI VAR”

Deprem felaketinden ders çıkarılması gerektiğini söyleyen Oktay Kaynarca, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, “Ders almalıyız. Hatırlamalıyız. Tedbir almalıyız. En önemlisi bu travmayı atlatmalıyız. mümkün olan en kısa sürede ve eskisinden daha çok çalış, çünkü ülkenin sarılacak çok yarası var.”

DOLANDIRICILIKLARA KARŞI UYARILMIŞTIR

Depremzedeler için yardım toplayan oyuncu Oktay Kaynarca, adına geçersiz bir hesap açılarak paraların toplandığı öğrenildi. Instagram hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerini uyaran Oktay Kaynarca, “Tiktok’ta sayfa açıp yardım toplama bahanesiyle dolandırıcılık yapmaya çalışan bir şerefsiz var. Lütfen bu tür hesaplara ve kişilere itibar etmeyiniz. Suçludur. Bu şerefsizler hakkında şikayetçi olunmuştur, inşallah onları dünya gözüyle önümde görürüm.” kullanılmış.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu