Ekonomi

Will Semiconductor, 445 milyon dolarlık tedarikle GDR programını başlattı

SHANGHAI – Will Semiconductor Co., yarı iletken sektörünün önde gelen oyuncularından biri. Ltd. Yarı iletken sektörünün önde gelen oyuncularından biri olarak, 445 milyon ABD Doları tutarında GDR teklifiyle Global Depositary Receipt (GDR) programının başlatıldığını duyurdu. Şirket bugün bu stratejik hamleyi yaptı ve her GDR, SIX İsviçre Borsası’nda “WILL” sembolü altında 14,35 ABD Doları fiyatla işlem görmeye başladı. Bu GDR’ler, şirketin Şanghay Menkul Kıymetler Borsası’nda 603501 kodu altında işlem gören A hisselerine eşdeğerdir.

Will Semiconductor’ın GDR girişimi için Mevduat Bankası olarak görev yapan Citi, China Connect Programı aracılığıyla daha fazla katılım potansiyeli görüyor. Citi’den Dirk Jones, bankanın bunun gibi bölgeler arası programları yönetme konusundaki geniş küresel erişimini ve uzmanlığını vurguladı. Citi’nin emanet senedi hizmetlerinin dünya genelinde 67 pazarda mevcut olduğunu ve bu durumun küresel ölçekte değerli finansal süreçleri kolaylaştırma kapasitelerini ortaya koyduğunu belirtti.

Will Semiconductor için gelen olumlu haberlere rağmen Citigroup’un kendi hisseleri düşüş yaşıyor ve şu anda Tradegate borsasında 39,26€’dan işlem görüyor. Bu, daha geniş piyasa eğilimlerinin ortasında meydana gelir ve finansal piyasalarda sıklıkla görülen oynaklığı yansıtır.

Will Semiconductor’ın GDR programının kurulması, şirketin farklı bölgelerden yatırımcıların büyümesine katılmasına izin vererek yatırımcı tabanını genişletme ve likiditeyi artırma çabalarına işaret ediyor. Citi’nin Mevduat Bankası olarak yaptığı anlaşma, Will Semiconductor’ın mali çabalarını desteklemek için Citi’nin uluslararası ağından yararlanmayı amaçlayan stratejik bir ortaklığın altını çiziyor.

Bu makale yapay zeka desteğiyle oluşturulmuş, tercüme edilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu