Haber

TFF duyurdu: Depremlerde 5 hakem ve 1 gözlemci hayatını kaybetti

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Maraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerde 5 hakem ve 1 gözlemcinin hayatını kaybettiğini duyurdu.

Federasyondan yapılan açıklamada, depremde hakemler Furkan Kürşad Demir, Hasan Bihan, yardımcı hakem Eyyüp Saydam, aday hakemler Cevher Çakmak ve Ceren Çakmak kardeşler ile gözlemci Cevdet Karakurt’un hayatını kaybettiği belirtilerek başsağlığı dileklerinde bulunuldu.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Ülkemizi kasıp kavuran deprem felaketinde çeşitli klasmanlarda görev yapan bazı hakem ve gözlemcilerimizin hayatını kaybettiğini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Kahramanmaraş il hakemi Furkan Kürşad Demir, İl gözlemcisi Cevdet Karakurt. Gaziantep ve Hatay’da hakem adaylarımız Cevher Çakmak ve Ceren Çakmak kardeşler, Hatay’da yine il hakemi olan Hasan Bihan ve bölge yardımcı hakemi Eyyüp Saydam’ı üzülerek kaybetmiştik. Hayatını kaybedenlerin kederli ailelerine, yakınlarına ve tüm futbol camiasına başsağlığı diliyoruz Bu vesileyle depremde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyor, aziz milletimize başsağlığı diliyoruz. .” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu