Haber

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatımcı, Cuma Buluşmaları kapsamında Mehmet Akif Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatımcı tarafından her hafta farklı bir camide düzenlenen ve vatandaşlarla istişare edilerek Selçuklulara daha iyi hizmet verilmesinin amaçlandığı Cuma Buluşmalarının bu haftaki adresi Mehmet Akif Mahallesi oldu. Önder Pekyatımcı, Esader Valide Sultan Camii’nde kılınan cuma namazının ardından mahallelilerle bir araya gelerek istek ve önerilerini dinledi.

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatımcı’ya Konya Eski Büyükşehir Belediye Başkanı Halil Eser, AK Parti Selçuklu İlçe Başkanı Asım Ceyhan, Selçuklu Muhtarları Derneği Başkanı Mustafa Avcıoğlu, Mehmet Akif Mahalle Muhtarı Kemal Çelim ve belediye başkan yardımcıları eşlik etti.

Başkan Pekyatımcı, “İlimize prestij kazandırdık”

Selçuklu’da ilçenin her noktasına en iyi hizmeti götürmeye çalıştıklarını belirten Lider Pekyatımcı, “Verdiğimiz temel belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra sosyal tesisler, spor sahaları, sağlık ve sosyal tesislerle ilçeye değer kattık. eğitim tesisleri. Amacımız ilçede yaşayan kadın, erkek, genç, yaşlı tüm insanların memnuniyetini sağlamaktır. Çocuklarımız için kütüphaneler ve spor alanları, hanımlarımız ve emeklilerimiz için kulüpler, sanayi çalışanlarımız için sosyal tesisler ürettik. İtibar çalışmalarını şehrimize kazandırdık. Hemşerilerimizin sosyal yaşam, eğitim, kültür ve spor alanlarıyla daha çağdaş ve keyifli bir Selçuklu içinde yaşamaları için her geçen gün mevcut projelerimize yenilerini ekleyerek ilçemize ve şehrimize katkı sağlamanın gayreti içindeyiz.”

Cuma namazının ardından Konya Eski Büyükşehir Belediye Başkanı Halil Eser ile Özalkent Kapalı Pazar Yeri’ni ziyaret eden Başkan Pekyatımcı, pazarcılar ve vatandaşlarla görüşmeye geldi. Pekyatımcı ve Eser, yaklaşan 14 Mayıs seçimlerinin değerini belirterek, vatandaşlardan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye destek istedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu