Haber

Murat Sancak: Fenerbahçe’ye dua ediyorum

Adana Demirspor Kulüp Başkanı Murat Sancak, Fenerbahçe’nin Türkiye Kupası’nı kazanması için dua ettiklerini söyledi.

Sancak, amaçlarının ilk 5’e girmek olmasına rağmen hedeflerini kendi aralarında ilk 2 olarak belirlediklerini dönem başında kamuoyuna açıklamış, “Geldiğimiz noktada ilk 3 golümüz bitti. Beşiktaş mağlubiyetinin ardından 4. sırayı demirledik. Başakşehir ile aramızdaki farka baktığımızda 4’üncülüğü garantiledik. Kalan maçları kaybetsek bile, yine 4.yüz Şimdi dualar Fenerbahçe’ye Fenerbahçe Ziraat Türkiye Kupası’nı kazanırsa Konferans Ligi’ne gideriz.terimleri kullandı.

“Yıldızların peşinde değiliz”

“Avrupa’ya gidersek farklı bir planlama olur, gidemezsek farklı bir transfer politikamız olur. Yıldız almayacağız, ihtiyacımız olan yere insan alacağız. Katkı sağlayacak isimler alacağız.” marka veya yıldız aramıyoruz.”

“Dünyanın sonu değil”

Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan İtalyan teknik direktör Vincenzo Montella’nın geleceği hakkında konuşan Sancak, şunları söyledi:

Geçenlerde Montella ile oturup konuştuk ve sezon bittikten sonra görüşmeye karar verdik. Kalmazsa sanırım yurt dışına gidecek çünkü ailesini çok özlüyor. kalmasını diliyoruz. Kalırsa kalır, kalmazsa dünyanın sonu değil.

“Bu bizim umudumuz”

Hem Adana Demirspor’un hem de Türk futbolunun önümüzdeki dönemde her açıdan daha iyi noktalara gelmesi gerektiğinin altını çizen Murat Sancak, şöyle konuştu: “İnşallah takımlarımız, Türkiye Futbol Federasyonu, hakemler, seyirciler ve şehirler olarak daha iyi durumda oluruz. Olmak zorundayız, başka seçeneğimiz yok.

Yayın geliri 500 milyon dolardan 115 milyon dolara düşmüş bir ligimiz var. İnşallah artarak devam ederiz. Buralara ancak işbirliği yaparak, isteyerek, kenetlenerek, doğruyu bularak, doğru davranarak ulaşabiliriz. Umudumuz bu.”açıklama yaptı

“Taraftarlarımız harika”

Adana Demirspor taraftarlarına da değinen Sancak, sözlerini şöyle tamamladı:

“Taraftarlarımız inanılmaz, tek kelimeyle muhteşem. Türkiye’de ilk 4’te deniyordu ama sanırım artık ilk 5 olarak anılacak.

sehzadeler-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu