Haber

Halktv.com.tr’ye siber saldırı

Halktv.com.tr’ye bugün saat 13.00 sıralarında düzenlenen siber saldırı sonucu yayına yarım saat ara verildiği, bilgi işlem ekibinin çalışmaları sonucunda sitenin yeniden yayına başladığı açıklandı.

Konuya ilişkin Halk TV’den yapılan açıklama şöyle:

Hafta başından itibaren “Bayrağı As Türkiyem” diyerek “Yeni Sabah” programıyla İsmail Küçükkaya ile ortak kampanya düzenleyen ve Cumhuriyet coşkusunun her yerde hissedilmesine aracılık eden “halktv.com.tr” Türkiye’de ve yurt dışında, Türklerin yaşadığı her yerde bu tavır bazı insanları rahatsız etti.

Düzenledikleri korsan gruplar, bugün saat 13.00 sıralarında Halkta.com.tr sunucularına büyük bir siber saldırı başlattı. Ancak bilişim ekiplerimizin çalışmaları sonucunda yaklaşık yarım saat içinde saldırı püskürtüldü ve Halktv.com.tr yeniden yayına başladı.

Halktv.com.tr, Atatürk Cumhuriyeti’ne ve ilkelerine bağlılığıyla Türk halkının gerçek ve tarafsız haberlerle buluşma noktası olmaya devam edecektir. Halktv.com.tr her türlü manipülasyon ve çarpıtma çabasını boşa çıkararak Türk halkının gerçekleri öğrenmesini sağlamaya devam edecektir.” (HABER MERKEZİ)

serinhisarajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu