Haber

“Geçelim: Istakoz Haritası” filminin fragmanı yayınlandı

Willer Film’in yeni komedi projesi “Come on Good Luck: Lobster’s Map”in ilk fragmanı yayınlandı. başroller Cengiz KüçükayvazYönetmenliğini Hakan Bilgin ve Davut Bekri’nin üstlendiği film, hem eğlenceli sahneleri hem de şarkısıyla sosyal medyanın gündemine oturdu.

Hazine peşinde koşan bir grubun başına gelen komik olayları anlatan film hakkında çok sayıda yorum yapıldı. Söz ve müziği Ekrem Düzoğlu’nun imzasını taşıyan, fragmanda kullanılan “Istakoz” şarkısı kısa sürede popüler oldu. Ailecek izlenebilecek bu eğlenceli yapımın vizyon tarihi 14 Nisan 2013 olarak açıklandı.

DEV BİR KADROYA SAHİPTİR

Yönetmenliğini Şiar Zaim’in üstlendiği, senaryosunu Davut Bekri ve Cengiz Küçükayvaz’ın kaleme aldığı “Hadi Güzellik: Istakoz Haritası”, geniş oyuncu kadrosuyla sinema salonlarında da iz bırakacak. Bülent Çolak, Turgay Tanülkü, Çetin Altay, Onur Şan, Züleyha Karyağdı, Serap Çetintürk, Burak Khan, Gökhan Tevek, Zeynep Aytek, Tevfik Yapıcı, Kirkor Dinçkayıkçı, Harun Özüağ, Aykut İspir, Tarık Karyağdı ve Sebahat Adalar’ın rol aldığı film. Korkunç günlerin ardından seyircilere moral olacak.

Römork Macerası

“Haydi İyi Ol: Istakozun Haritası”nda hikaye, ünlü bir mafya lideri olan Istakoz Necmi’ye ait bir hazine haritasının, aynı zamanda ünlü bir mafya lideri olan Yengeç Nuri tarafından çalınmasıyla başlar. Lobster’ın artık tek amacı haritayı geri almak. Yengeç Nuri, bir öğretmene sihir duası yapmaya ve muska yazmaya fiyat verir. Hoca, muska yazmak için Yengeç Nuri’nin konağına geldiğinde Istakoz konağı basar. Yengeç haritayı öğretmene verir ve ondan saklamasını ister. Çatışmadan şans eseri kurtulan öğretmen, haritayla baş başa kalır. Ve büyük macera başlıyor…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu