Haber

Başkan Altay, Zafer Endüstri’de Çalışan Gençlerle Buluştu

BAŞKAN ALTAY, ZAFER SANAYİİ’DE ÇALIŞAN GENÇLERLE BULUŞTU

 

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, sabahın erken saatlerinde Büyükşehir Belediyesi Çalışan Gençlik Meclisi’nin sanayi işçilerine yönelik düzenlediği sıcak çorba ikramında bulunan gençlerle buluştu. Sanayi esnafıyla da bir araya gelen Önder Altay, genç meclis üyelerine çalışmalarından dolayı teşekkür etti.


Konya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren Çalışan Gençlik Meclisi, sanayi esnafı ve çalışanlarına yönelik faaliyetlerini sürdürüyor.

Esnaf ziyaretleri kapsamında Zafer Sanayii girişinde yüzlerce esnaf ve çalışanla bir araya gelen Konya Büyükşehir Belediyesi Çalışan Gençlik Meclisi’nin genç üyeleri, sabahın erken saatlerinde sanayi esnafına çorba ikram etti.

Etkinliğe Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay da katılarak genç meclis üyeleri ve esnafla bir araya geldi. Sanayi işçilerinin kent ekonomisindeki önemine vurgu yapan Önder Altay, onların emeğine büyük değer verdiklerini belirtti. Gençleri sosyal sorumluluk almaya teşvik etmeye devam edeceklerini belirten Önder Altay, “Büyükşehir Çalışan Gençlik Meclisimiz bu tür etkinliklerle kentteki dayanışmayı güçlendiriyor. “Gençlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Çalışan Gençlik Meclisi Lideri Veli Vural, çalışan gençlere destek vermeye devam edeceklerini belirterek, onlara her zaman destek veren Önder Altay’a teşekkür etti.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay da Anadolu Sanayii’ndeki esnafı ziyaret ederek vatandaşlarla selamlaştı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu